ceplyata-brolery2 red-kuri_nesushki-300x2251

ПК 5-1 (вік від 1 до 15 днів)
ПК 5-4 (вік від 15 до 30 днів)
ПК 6-4 (вік від 31 до 64 днів)

ПК 2-5 (вік від 1 до 8 тижнів)
ПК 3-4 (вік від 9 до 17 тижнів)

ПК 1-18(вік від 23-47 тижнів)

ПК 1-25(вік від 48 тижнів)

ПК 1-26(вік від 48 тижнів)

ПК 1-27(вік від 48 тижнів)

vodo_ptah indik

ПК 20-2 (вік від 3 до 8 тижнів)

ПК 21-2 (вік від 1 до 20 днів)

ПК 22-2 (вік від 3 до 8 тижнів)

ПК 11-3 (вік від 1 до 9 тижнів)

ПК 11-4 (вік від 9 до 17 тижнів)

 dl_perepelov  dl_kroliv

ПК 40-1 (вік від 1 до 9 тижнів)

ПК 40-2 (вік від 5 до 7 тижнів)

ПК 41-18 (вік від 10 тижнів)

К 92

 dl-riba  dl-svini

К-111

К-55 (відгодівля)

Переваги гранульованого комбікорму

Процес гранулювання потрібний в першу чергу для консервування корму. Крім того, гранулювання зменшує об’єм, перешкоджає розшаруванню суміші та зменшує поверхню, яка може бути пошкоджена мікробіологічними організмами. З’являється можливість точно контролювати пропорції інгредієнтів.

Усі шматочки корму виглядають однаково, і мають спільний склад. В результаті цього тварини не мають можливості обирати окремі компоненти корму і харчуються збалансовано. Також, зникає вірогідність того, що більш високі за рангом тварини в групі виберуть усі поживні та смачні компоненти корму і залишають у годівниці неповноцінний корм.

Популярність гранульованих кормів не випадкова. Саме така форма виготовлення надає кормовим сумішам у гранулах низку переваг, серед яких можна особливо відмітити наступні:
•  процес виробництва гранул і комбікормів передбачає термальну обробку (з       температурою вищою за 65°C), яка вбиває велику кількість шкідливих мікробів, в тому числі і сальмонелу;
•  птахи та тварини з’їдають під час годування повний об’єм запланованого комплексу складників, що виключає виникнення дисбалансу поживних речовин;
•  при транспортуванні сипких комбікормів часто відбувається розсортування складових на різні шари через різну щільність та розміри подрібнених інгредієнтів, а гранульовані комбікорми дозволяють подолати цю проблему;
•  птахи та тварини краще засвоюють гранульований комбікорм, і відповідно, швидше набирають вагу;
•  при виробництві та транспортуванні значно зменшуються втрати в порівнянні із традиційними формами комбікормів;
•  сільгосппідприємствам набагато легше транспортувати та зберігати гранульований комбікорм.

При використанні збалансованих за всіма поживними речовинами гранульованих комбікормів продуктивність тварин зростає на 10-12%, а при збагаченні них вітамінами, мікроелементами та іншими стимулюючими речовинами – на 25-30% в порівнянні з тим, коли тваринам згодовують окремі види зернофуражу.

Застосування в годуванні тварин гранульованих кормів дозволяє оптимізувати економічні показники ефективності, знизити показник конверсії корму, здешевити споживання комбікорму на одиницю приросту та у порівнянні із використанням олії та шротів, зменшити собівартість продукції тваринництва.